Меценатське крісло

Ваша персональна табличка на меценатському кріслі – впишіть своє ім’я в історію культового українського кінотеатру!

Багато хто каже, що у залах «Жовтня» немає поганих місць. Це тому, що ми хочемо, аби кіноперегляд завжди був приємним для наших глядачів! Після нещодавньої реконструкції кінотеатр отримав якісні та зручні крісла. Чого не вистачає?.. Ваших імен на металевих табличках, що будуть прикріплені до них!

Безумовно, коли ви купуєте квиток на фільм і займаєте обране місце для перегляду, ви підтримуєте кіномистецтво в найкращий спосіб. Але як щодо того, аби збагатити ці місця, даючи їм імена та власні історії? 

«Меценатське крісло» -  ідеальний подарунок для сім'ї та друзів і найкращий спосіб висловити свою любов та повагу. Акцію «Меценатське крісло» було започатковано у 2015-му як проект благодійного фонду «Відновимо разом». Проте вона актуальна і дотепер! Зараз кошти його учасників ідуть на розвиток кінотеатру та фінансування культурних проектів.

Таке явище не є новим, воно поширене в США та країнах об’єднаної Європи. Цю ініціативу, яка англійською має назву Sponsor A Seat, підтримують такі світові культурні заклади, як  Bournemouth Pavilion Theatre, Guildhall Theatre, Shanklin theatre, Herberger Theater, Regent’s Park Open Air Theatre та ін.

Приєднуйтесь до зростаючої великої сім'ї друзів-меценатів, які бажають залишити свій слід в улюбленому кінотеатрі та водночас допомагають вдосконалити його. Ви станете частиною історії «Жовтня», що також включатиме згадування у списку меценатів та зазначення розташування вашого місця на схемі залів на сайті zhovten-friends.kiev.ua.


Ви маєте право самотужки обрати крісло, а також вказати текст, який буде написаний на ньому. Для України така практика є новою. 

Платіж за встановлення на кінокріслі таблички становить:

  • для фізичних осіб – 3 600,0 грн.;
  • для юридичних осіб – 4 800,0 грн.;
  • встановлення таблички на кінокріслі VIP-зони – 8 000,0 грн.

Разом зі встановленням таблички, благодійнику надається Сертифікат про участь у проекті.

Для того, щоб зробити платіж та отримати табличку з власним написом, Вам потрібно:

Крок 1. Обрати на плані кінозалу місце, на якому Ви бажаєте бачити Вашу табличку*:

* Сірим виділено місця, які вже замовлені для встановлення таблички

Крок 2. Заповнити форму онлайн-заявки (посилання)

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ МІСЦЬ

Після заповнення та відправлення заявки, ми зв’яжемося з Вами для підтвердження зазначеної інформації і проведення подальших процедур.